Beyaz Melamin Sünger

Beyaz Melamin Sünger

Melamin köpükten üretilen beyaz melamin sünger basotect olarakta bilinmektedir.Yüzey şekilleri düz ve desenlik olarak elde edilir. Bu desenler yumurta, piramit, labirent ve spesiyaldir. Melamin sünger beyaz yada gri renkte üretilmektedir. Ses yalıtımı sağlamak amacıyla kullanılan melamin sünger daha güçlü bir izolasyon için epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir.Beyaz melamin sünger antibakteriyel özellikte imal edilen bir ses yalıtım süngeridir.Yapısında herhangi bir kimyasal madde bulunmamaktadır.

Beyaz Melamin SüngerBeyaz Melamin Sünger

Yanmaz özellikte olan beyaz melamin sünger alev ile temasında erimemektedir. Düşük yoğunluktaki bu ürün çok hafif bir malzemedir. Ses yutum katsayısı yüksek olan akustik bir süngerdir.Beyaz melamin sünger mekanlarda akustik düzenleme sağlamak amacıyla kullanılabilmektedir. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak kullanılmaktadır. Eko, yankı ve uğultu gibi ses problemlerinin oluşmamasını sağlamaktadır. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyulmasını sağlar.

Beyaz Melamin SüngerBeyaz Melamin Sünger

Farklı yüzey şekilleri ile gri ve beyaz renklerde üretilmektedir. Antibakteriyel özellikteki bu sünger her mekanda kullanılabilmektedir. Esnek ve hafif bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kolayca uygulanabilmektedir. Birinci sınıf kaliteye sahiptir. Yanmazlık sertifikası mevcuttur.Uygulaması solid yapıştırıcı ile sağlanmaktadır.Firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilir,ürünü temin edebilirsiniz. Yalıtım uygulamasını profesyonel ekiplerimiz tarafından sağlayabilirsiniz.

Beyaz Melamin SüngerBeyaz Melamin Sünger

ÖZELLİKLER

  • Antibakteriyel özellikte bir süngerdir.
  • Alev almaz bir üründür. Nemden etkilenmez. Küf tutmaz.
  • Farklı formlarda üretilmektedir.
  • Beyaz ve gri renklerde imal edilir.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Esnek bir yapısı vardır. Hafif bir malzemedir.
  • Birinci sınıf kalitededir.

Beyaz Melamin SüngerBeyaz Melamin Sünger

BONDEX SÜNGER | SÜNGERPAN SES İZOLASYON SÜNGERİ

Ses Kesici Bondeks Süngerpan

Bondex süngerpan malzemesi ses yalıtımında kalınlık ve yoğunluğuna göre üst düzey bir performans sağlar ancak diğer uygun yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanıldığında maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlayabilmektedir. 

Bariyerli Melamin Sünger | Akustik Basotect Sünger

Bariyerli Basotect Melamin Köpük

Bariyerli melamin süngerler ortamda akustik bir düzenleme yapar ve ses kesintisini sağlar.Farklı ve renklerde üretimi vardır. Melamin süngerler hijjen açısından diğer malzemelerden üstündür. 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ VE AKUSTİK DÜZENLEME FİRMASI

Ankara Akustik Yumurta Sünger - Yumurta Sünger - Ses Yalıtım Süngerleri - Yumurta Sünger Fiyatları - Ankarada Yumurta Sünger Firması - Yanmaz Yumurta Sünger - Yumurta Sünger Nasıl Uygulanır - Yumurta Sünger Nedir - Yumurta Sünger Duvar Uygulaması - Aksa Akustik Yumurta Sünger - Akustik Sünger Yapıştırıcısı - Ankara Akustik Düzenleme Firması - Akustik Sünger Fiyatları - Ankara Ses Yalıtım Süngerleri - Yumurta Sünger Kullanım Alanları -  Yumurta Sünger Tavan Uygulaması - Basotect Yumurta Sünger - Yanmaz Yumurta Sünger Uygulaması - Ses Emici Yumurta Sünger - Ankarada Yumurta Sünger Satan Firma - Yumurta Sünger Nedir - Akustik Sünger Uygulama Alanları - Antibakteriyel Akustik Sünger - Akustik Düzenleyici Yumurta Sünger - Akustik Dekoratif Yumurta Sünger - Yumurta Sünger Ebatları - Yumurta  Sünger - Bariyerli Yumurta Sünger - Yanmaz Ses Yalıtım Süngerleri - Akustik Duvar Ses Yalıtımı - Ses Kesici Yumurta Sünger - Akustik Tavan Ses Yalıtımı - Tavan Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ankara Yumurta Sünger Uygulama Çözümleri - Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Akustik Düzenleme Çözümleri - Ankara Ses Yalıtım Sistemleri - Antibakteriyel Melamin Piramit Sünger - Basotect Piramit Sünger - Akustik Ses Yalıtım Süngerleri - Ankara Duvar Akustiği - Komşu Duvardan Gelen Sesi Nasıl Keserim - Ankarada Yanmaz  Akustik Süngerler - Ofis Odası Akustik Yalıtım - Evlerde Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Akustik İzolasyon Çözümleri - Ankara Toplantı Salonları Akustik Düzenlemesi - Akustik Düzenleme Yapılan Alanlar - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ankara Akustik İzolasyon - Akustik Ses Yalıtım Uygulama Fiyatı - Müzik odasında Akustik Düzenleme - Çağrı Merkezi Akustik Düzenleme - Stüdyo Odası Akustik Ses Yalıtımı - Ses Yalıtım Alanları Nelerdir - Akustik Ses İzolasyon Fiyatları - Sinema Salonu Ses Yalıtımı - Akustik Yalıtım Sünger Yapıştırıcısı - Akustik Yalıtımda Kullanılan Malzemeler - Akustik Sünger Yapıştırma İşlem - Ankara Yumurta Sünger - Konferans Salonu Ses Yalıtımı - Ankara Akustik Düzenleyici Firması - Piramit Sünger Ankara - Home-Cinema Ses Yalıtımı - Bateri Odası Gürültü İzolasyonu - Ankara Ses Yalıtım Süngerleri - Ankara İzolasyon Malzemeleri - Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı - Müzik Odası Ses Yalıtımı - Yumurta Sünger Kullanım Aşamaları - Ankara Akustik İzolasyon Firması

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Ses Yalıtım - Akustik Panel Ankara - Ses Yalıtım Malzemeleri Ankara - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı