Tekno Touch Yumurta Sünger

Tekno Touch Yumurta Sünger

 

Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilen tekno touch yumurta süngerler akustik süngerlerdir. Tekno touch yumurta sünger ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar.

Farklı renk seçenekleri mevcuttur.Standart olarak 30 mm - 40 mm kalınlıklarda ve 50 cm * 50 cm ölçülerde üretilir.  

Tekno touch yapışkanlı yada yapışkansız olarak üretilmektedir. Yapışkansız olanlar solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Yapışkanlı modeli ise uygulamada kolaylık sağlanması açısından üretilmektedir. 

Tekno touch yumurta süngerTekno touch yumurta sünger ankara

Esnektir ve uygulaması kolaydır. Yüzeyine flok kaplama işlemi uygulanarak oluşturulur. Hammade olarak 2 farklı şekilde üretilir. Hammaddesi melamin olarak üretilenler yanmazlık özelliktedir, antibakteriyeldir ve ses yutum oranı daha fazladır. Diğer bir seçenek olan poliüretan hammaddeli tekno touchlar ise yanmaz özelliği bulunmamaktadır.

Ankara tekno touch yumurta süngerTekno touch yumurta sünger fiyatları

Tekno touch yumurta süngerle aynı olan spesiyal ve labirent modelleride mevcuttur, sadece şekil olarak tekno touch yumurta süngerden farklıdırlar.Tekno touch yumurta süngerler ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamasında kullanılan akustik süngerlerdir. Ses emicilik özelliği mevcuttur ve bu özelliği sayesinde ortam akustiği düzenler.

Tekno touch süngerAnkara Tekno touch sünger ankara

Yankı ve eko gibi ses problemlerine engel olur. Kullanım alanları, Stüdyo, müzik odası, akustik oda, ses kayıt odası, enstrüman - çalgı odası, prova odası, reji odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyoları, radyo stüdyoları, disco - bar, binalar, toplantı odası, konferans salonu, çağrı merkezleri, ofis, iş yerleri gibi ve benzeri mekanlarda kullanılabilmektedir.Diğer akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir ve aralarında çok fark yoktur.Firmamız ile iletişime geçerek ürünü temin edebilir istenildiği taktirde profesyonel ekiplerimiz tarafından keşif yapılabilir, ses yalıtımı sağlanabilir.

ses yalıtım süngeriRenkli ses yalıtım süngeri

ÖZELLİKLERTekno touch süngerler

 Yoğunluk 50 dns. dir.
Kalınlıkları 30 mm - 40 mm dir.
50 x 50 cm ebatlarındadır.
İstenilen renklerde üretilebilir.
Farklı formlarda üretilmektedir.
Mükemmel akustik performansa sahiptir.
Dekoratif bir üründür.
Tavan ve duvarlara uygulanmaktadır.
Nemden etkilenmez ve küf tutmaz

BONDEX SÜNGER | SÜNGERPAN SES İZOLASYON SÜNGERİ

Ses Kesici Bondeks Süngerpan

Bondex süngerpan malzemesi ses yalıtımında kalınlık ve yoğunluğuna göre üst düzey bir performans sağlar ancak diğer uygun yalıtım malzemeleriyle bir arada kullanıldığında maksimum ses ve ısı yalıtımı sağlayabilmektedir. 

Bariyerli Melamin Sünger | Akustik Basotect Sünger

Bariyerli Basotect Melamin Köpük

Bariyerli melamin süngerler ortamda akustik bir düzenleme yapar ve ses kesintisini sağlar.Farklı ve renklerde üretimi vardır. Melamin süngerler hijjen açısından diğer malzemelerden üstündür. 

ANKARA SES YALITIM SÜNGERLERİ VE AKUSTİK DÜZENLEME FİRMASI

Ankara Akustik Yumurta Sünger - Yumurta Sünger - Ses Yalıtım Süngerleri - Yumurta Sünger Fiyatları - Ankarada Yumurta Sünger Firması - Yanmaz Yumurta Sünger - Yumurta Sünger Nasıl Uygulanır - Yumurta Sünger Nedir - Yumurta Sünger Duvar Uygulaması - Aksa Akustik Yumurta Sünger - Akustik Sünger Yapıştırıcısı - Ankara Akustik Düzenleme Firması - Akustik Sünger Fiyatları - Ankara Ses Yalıtım Süngerleri - Yumurta Sünger Kullanım Alanları -  Yumurta Sünger Tavan Uygulaması - Basotect Yumurta Sünger - Yanmaz Yumurta Sünger Uygulaması - Ses Emici Yumurta Sünger - Ankarada Yumurta Sünger Satan Firma - Yumurta Sünger Nedir - Akustik Sünger Uygulama Alanları - Antibakteriyel Akustik Sünger - Akustik Düzenleyici Yumurta Sünger - Akustik Dekoratif Yumurta Sünger - Yumurta Sünger Ebatları - Yumurta  Sünger - Bariyerli Yumurta Sünger - Yanmaz Ses Yalıtım Süngerleri - Akustik Duvar Ses Yalıtımı - Ses Kesici Yumurta Sünger - Akustik Tavan Ses Yalıtımı - Tavan Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Ankara Yumurta Sünger Uygulama Çözümleri - Duvar Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Akustik Düzenleme Çözümleri - Ankara Ses Yalıtım Sistemleri - Antibakteriyel Melamin Piramit Sünger - Basotect Piramit Sünger - Akustik Ses Yalıtım Süngerleri - Ankara Duvar Akustiği - Komşu Duvardan Gelen Sesi Nasıl Keserim - Ankarada Yanmaz  Akustik Süngerler - Ofis Odası Akustik Yalıtım - Evlerde Ses Yalıtımı Nasıl Yapılır - Akustik İzolasyon Çözümleri - Ankara Toplantı Salonları Akustik Düzenlemesi - Akustik Düzenleme Yapılan Alanlar - Ses İzolasyon Malzemeleri - Ankara Akustik İzolasyon - Akustik Ses Yalıtım Uygulama Fiyatı - Müzik odasında Akustik Düzenleme - Çağrı Merkezi Akustik Düzenleme - Stüdyo Odası Akustik Ses Yalıtımı - Ses Yalıtım Alanları Nelerdir - Akustik Ses İzolasyon Fiyatları - Sinema Salonu Ses Yalıtımı - Akustik Yalıtım Sünger Yapıştırıcısı - Akustik Yalıtımda Kullanılan Malzemeler - Akustik Sünger Yapıştırma İşlem - Ankara Yumurta Sünger - Konferans Salonu Ses Yalıtımı - Ankara Akustik Düzenleyici Firması - Piramit Sünger Ankara - Home-Cinema Ses Yalıtımı - Bateri Odası Gürültü İzolasyonu - Ankara Ses Yalıtım Süngerleri - Ankara İzolasyon Malzemeleri - Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı - Müzik Odası Ses Yalıtımı - Yumurta Sünger Kullanım Aşamaları - Ankara Akustik İzolasyon Firması

Ses Yalıtımı Ankara - Akustik Sünger Ankara - Piramit Sünger Ankara - Ses Yalıtım - Akustik Panel Ankara - Ses Yalıtım Malzemeleri Ankara - Ses Yalıtım Süngeri Ankara - Ankara Ses Yalıtımı